Grzejnik lżejszy niż kiedykolwiek wcześniej!

Runtal Folio grzejnik lżejszy niż kiedykolwiek wcześniej!

Nowy grzejnik Runtal Folio został tak zaprojektowany, by nie tylko sprawiać wrażenie lekkości, ale być faktycznie lekkim. Zupełnie nowy grzejnik, w niespotykanej dotychczas odsłonie w sprzedaży od lipca!

Runtal Folio zdaje się unosić się na ścianie. Ma zaledwie 16 mm grubości, co udało się osiągnąć dzięki nowemu procesowi produkcyjnemu, do którego użyto strukturalnych paneli, wykonanych z ekspandowanego grafitu naturalnego, połączonego z ogrzewaną miedzią, włożoną w aluminiową konstrukcję o strukturze plastra miodu.

- Byliśmy przekonani, że wykonanie grzejnika, który byłby zarówno smukły, jak i lekki, spełni oczekiwania i wymagania współczesnych architektów i projektantów – mówią projektanci Runtal Folio, King & Miranda

Runtal Folio będzie również dostępny jako model grzejnika łazienkowego, Runtal Folio Pas, jak i Runtal Folio Corner. Grzejniki będą dostępne w różnych rozmiarach, co przełoży się na dużą elastyczność projektowania i aranżacji przestrzeni. Grzejniki trafią do sprzedaży w lipcu 2012 roku i będą produkowane w PBU Polska.

Runtal Folio zostanie zaprezentowany na Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie, między 17 a 22 kwietnia, w hali 24, na stoisku D06.

Już teraz możesz zajrzeć na stronę www.runtalfolio.com, gdzie działa okrojona wersja serwisu, pełna wersja zostanie uruchomiona w połowie kwietnia 2012.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności i ciasteczek.

  Rozumiem i zgadzam się.