Zehnder Fina

Zehnder Fina - innowacyjny grzejnik wyróżniony prestiżową nagrodą Red Dot Design Award 2012

Zehnder Fina to innowacyjny grzejnik z warstwą aktywnego grafitu i płaskim frontem, wyróżniony spośród 1800 zgłoszonych produktów symbolem Red Dot Design Award 2012.
 

Produkt został doceniony za jego wysoką jakość, funkcjonalność i wzornictwo. Zehnder Fina może poszczycić się eleganckim, minimalistycznym designem, a także higieniczną i łatwą w konserwacji powierzchnią. Posiada osłony boczne, maskujące całkowicie tył grzejnika, a także elastycznie pozycjonowane złącza. W zestawie z grzejnikiem znajduje się pojedynczy uchwyt chromowany, do montażu na dowolnej wysokości. Mamy także możliwość montażu kolejnych, w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań. 

Najważniejsze cechy grzejnika, wyróżniające o od konkurencji to ekstremalnie szybki czas reakcji, a także wysoki odsetek energii oddawanej przez promieniowanie i rekordowo niska pojemność wodna. Dodatkowo zyskujemy możliwość podłączenia grzejnika Zehnder Fina w jeden obieg z ogrzewaniem podłogowym.

Zehnder Fina posiada złącza w systemie EasyTube. Mamy dzięki temu możliwość dowolnego pozycjonowania złącz. 

Z kolei osłony boczne są bardzo estetyczne i dopasowują się do zastosowanej odległości od ściany.

Grzejniki Zehnder Fina dostępne są w różnych konfiguracjach wielkościowych i kolorystycznych. Najmniejszy grzejnik Zehnder Fina ma wymiary 1300x500, zaś największy 1800x700.


Dane techniczne:
 

Pełna paleta barw Zehnder:

 

Wizualizacje grzejników Zehnder Fina:
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności i ciasteczek.

  Rozumiem i zgadzam się.